Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bylo dál....

12. 10. 2009

Před čtrnácti dny jsme ještě chodili na procházky takhle: 

Obrazek

Pak přišel další víkend a do nových domovů odešli další dva sourozenci a doma už jsem zbyla jen já - Cinnamon. Panička říká, že si musím zvykat na všechno a tak si teda zvykám...Chodíme každý den na procházky, někdy jdeme s maminkou a někdy jdu s paničkou sama. Procházky si užívám:

Obrazek

 

Obrazek

Když panička zjistila, že mě jen tak něco nerozhází, tak vymyslela, že to zkusíme se stopou. Za chvilku jsem pochopila, že ty dobrotky opravdu stojí za to najít a na konci mě čekala plná mistička:

Obrazek

Obrazek

A nakonec jsme ještě vyzkoušely štěkání na povel:

Obrazek

Všechno jsem docela zvládla, ale ještě musím trénovat....

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naše Fany (Clea blue)

(Petr Sirný, 23. 10. 2009 22:41)

Tak se Vám hlásím po krátké odmlce. Fany rychle roste a fyzicky je na tom jak se zdá velmi dobře! Jinak už zvládá výborně sedni dej pacinku a pozdrav! Krásně tvrdohlavá dámička která se k mojí velké radosti ochotně vyčůrá v předsíni po 20-ti minutové procházce kde se snaží vyvenčit ona mě a né naopak. Okolo našeho domu jezdí autobus a jak se zdá je to její nepřítel číslo jedna. Jenom ho slyší za zatáčkou a už si sedne a nebo se snaží vzít nohy na ramena!! Autem ale jeydí velmi ráda a sama si do něj skočí a na yadních sedačkách se vyvaluje a klidně by jela snad až do země svých předků. Závěrem je skvělá a doufám že se trochu přestane bát když s ní u rušný křižovatky sedím denně deset minut aby si zvykla. Když jěště přestane doma zlobit paničku s loužičkama tak to nebude mít chybu.! S kocourem už slušně vytírá naší krásnou plovoucí podlahu a jemu se to líbí a sám k ní chodí a provokuje jí aby ho zase tahala po bytě!! Když ho to přestane bavit tak na ní zavrčí a Fany si sedne na svůj urozený zadeček a nechá ho být. Pozorovat občas ty dva je dojemný. Starší dáma na ně oba kašle a začnou jí zajímat až když dostanou něco co ona díky své dietě nesmí!!! Zítra udělám nějaké nové fotky a taky jí změřím a zvážím aby jsme to mohly porovnat s Vaší Cinnamonkou. Zdraví polovodič Vaší Cley alias Fany!!! Petr S.